Opis

Hej ! Tu Aga i Marek z doświadczony duet foto z 10 letnim stażem :-) Szukasz NIETUZINKOWEJ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ - JASNEJ, ARTYSTYCZNEJ, NATURALNEJ? Napisz do nas ! Za nami nasz ślub, wiemy jak to ważne przeżycie. Nasze reportaże i sesje ślubne to przepiękne historie nietuzinkowych par. Zajrzyjcie do naszego portfolio, które mówi samo za siebie !

CUDNE MINUTY FOTO zatrzymujemy w kadrze Wasze najpiękniejsze chwile . Tworzymy wspólnie z Wami historie pełne wspaniałych emocji, ciepła a przede wszystkim miłości.

Dzień ślubu to reportaż ślubny ukazujący Młodą Parę w tym niezwykle wyjątkowym dniu pełnym miłości, emocji, wzruszeń, najpiękniejszych uczuć,
to Wasza niepowtarzalna historia tego dnia a jednocześnie historia Waszej miłości. Pary Młode wybierając nas otrzymują zdjęcia z perspektywy dwóch fotografów, pary - małżeństwa i spod oka dwojga niezależnie fotografujących osób , staramy się uchwycić cenne dla Was momenty, najdrobniejsze detale, oraz wydarzenia tego dnia.

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka na lata lub nawet na wieki, będą je przecież oglądać również kolejne pokolenia po Was , warto jest więc powierzyć reportaż ślubny osobom zaangażowanym, doświadczonym, profesjonalnym i zaufanym.

W fotografię wkładamy nasze serca, gdyż jest to nasza ogromna pasja od lat. Kontakt z Wami , wspaniała atmosfera, efektem której są cudne zdjęcia to nasza marka.

W zakresie reportaży ślubnych, sesji narzeczeńskich, plenerów - działamy na terenie województwa pomorskiego, ale również na terenie Polski.

Sesje poślubne staramy się zawsze zaplanować i łączyć Wasze marzenia, wyobrażenia, to co lubicie, jak spędzacie wolny czas lub jakie macie pasje i hobby z naszym doświadczeniem - co daje gwarancję wspaniałych zdjęć ślubnych, do których będziecie wracać latami. W Trójmieście czy okolicach, w kraju lub za granicą, nad morzem lub w górach , nad jeziorem lub w lesie, na polu lawendy czy też dojrzałego zboża, w kwitnącym sadzie jabłoni czy też rzepaku, letniej łące czy jesiennym parku, sielskie, rustykalne, glamour, eleganckie, pałacowe - pomysłów i możliwości jest tak wiele jak wiele historii zakochanych osób .
Jesteśmy absolwentami wielu warsztatów fotografii artystycznej i ślubnej. Wybieraj

Posiadamy licencje Kurii Biskupiej dla fotografów do wykonywania reportaży ze ślubów oraz innych uroczystości liturgicznych takich jak np. chrzciny w obiektach sakralnych i kościołach.

 

mood_bad
  • Nie ma jeszcze komentarzy
  • Dodaj opinię